שירותים משלימים


כאשר אתם עוברים בית עם חברת מעברים, אתם אף פעם לא לבד. אנחנו כאן לשירותכם גם בתכנון חללי האחסון שלכם בבית החדש, נעזור לכם גם ברכישת ציוד אחסון, ואם תצטרכו, נעמיד לשירותכם גם שטחי אחסון לציוד, רהיטים ועוד, שאין לכם צורך או מקום עבורם.

תכנון הסדר בבית

הבית שאתם עוברים אליו שונה במבנה שלו מהבית שאתם עוברים ממנו. גודל החדרים משתנה, לפעמים נוספים חדרים ולפעמים יש פחות חדרים. לפני שאתם עוברים, אנו כאן לשירותכם כדי לתכנן מראש את הסדר בבית שאליו אתם עוברים יחד אתכם, במיוחד במטבח ובחדרי השינה: ארונות, מדפים, סלסלות, חלוקה פנימית של הארונות והמדפים.

למה לאחסן ב-'מעברים'?

אנו במעברים מאחסנים עבורכם את חפציכם במקום מסודר ושמור, למשך כל תקופה שתרצו ובתנאים המתאימים לחפצים היקרים שלכם. כך אתם נהנים מראש שקט ויודעים שהחפצים שלכם שמורים ומוגנים.

למה להזמין בעלי מקצוע באמצעות חברת מעברים?

תבחרו אם לסמוך על היכולת המקצועית של השכן או החבר שיבוא כשיוכל, או לשלב את העבודה ביום המעבר, בעזרת בעלי מקצוע מיומנים ואחראים שבדקנו עבורכם, ואנו מתאמים את הגעתם במועד שמתאים לכם.

מדוע צריך לתכנן את הסדר בבית?

אתם עוברים לבית שונה במבנה החללים וארגון הארונות שלו מהבית שאתם עוברים ממנו. אנו מעמידות לרשותכם את הידע המקצועי והניסיון הרב שלנו בתכנון ובסידור מאות בתים, כדי שתהנו מבית נעים ומסודר.


מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים,  החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת, לכן חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות.
שירותים נוספים


אחסון

כשאתם עוברים דירה, אתם מגלים שיש חפצים שאתם לא צריכים כרגע וכן רוצים לשמור, או שאין לכם מקום עבורם. חברת מעברים מעמידה לרשותכם שירותי אחסון לכל צורך. במקרים אלו תצטרכו לאחסן חפצים לטווח ארוך של כמה שנים ואולי רק לתקופה קצרה יותר. ייתכן שתצטרכו לאחסן חפצים שמאוד חשובים לכם ואולי גם יקרים ואפילו בעלי ערך רגשי.
  •  אחסון VIP הכולל גם בדיקת מצב התכולה בתדירות קבועה, כדי שגם אתם תהיו רגועים. אחסון זה מתאים לחפצים עדינים ורגישים או לחפצים יקרים.
  • אחסון בחדרים ייעודיים לכך
  •  אחסון בקונטיינר

שירות בעלי מקצוע משלימים

בעת מעבר הדירה, תגלו שנדרשים לכם בעלי מקצוע נוספים:
  •  הנדימן – לחיבור טלויזיה, להתקנת מדפים, לתלית קרניזים של וילונות, ולתיקונים קטנים שיתאימו את הבית שלכם בדיוק לצרכים שלכם.
  •  חשמלאי – לתלית גופי תאורה, תיקוני חשמל, הוספת שקעים, ואפילו לתלית התנור באמבטיה.
  •  התקנות אודיו וידאו – לחיבור הטלויזיה, מערכת הסאונד, סנכרון ביניהם ועם מערכות אחרות
  •  תמיכת מחשבים – חיבור המחשב, הראוטר, הפעלתם, כך שבסיום המעבר תוכלו לחזור לשגרה בקלות ובמהירות.
במהלך שנות העבודה הרבות שלנו, פגשנו עשרות בעלי מקצוע, בדקנו אותם עבורכם ובחרנו אחדים, איכותיים, שידעו לתת לכם שירות אישי וזמינות גבוהה. אתם מוזמנים לפנות ולהיעזר בנו גם בתיאום בעלי מקצוע אלו.