סידור הבית

מהיום לא עובדים קשה על סידור הבית

ישנם מצבים בהם הפעילות הפשוטה של סידור הבית היא פעולה שהופכת לקשה ומסובכת מאוד. לדוגמא, מצבים בהם בבית  התגורר אגרן כפייתי והותיר את כל הציוד שלו בבית, במצבים בהם עוברים דירה ולבעלי הבית אין זמן לסדר את כל הארגזים ועוד מצבים דומים. מצבים אלו הינם מצבים הגורמים לעבודת סידור הבית להיות מייגעת ומתישה מאוד ואם גם אתם עומדים בפני מצב דומה, צריכים לסדר את הבית אך לא יודעים מאיפה להתחיל ומתי תסיימו, הגיע הזמן לפנות אל הפתרון הטוב ביותר עבורכם – חברת מעברים.

איך מישהו אחר יודע לסדר בשבילי?

התשובה פשוטה: זה המקצוע שלנו. אנחנו בעלות מעל 16 שנות ניסיון בסידור בתחם וחדרי. בזכות ניסיון זה יש לנו יכולת מקצועית לבצע סדר וארגון שיטתי ביעילות רבה יותר ממי שזה לא המקצוע שלו. אנחנו מתחילות את התהליך בהקשבה: מה הצרכים שלכם, מה סדר היום שלכם ושל בני המשפחה שלכם, סוקרות את החפצים שיש לסדר, ממיינות מראש בהנחיה שלכם מה להשאיר ומה לזרוק, ואז, בזכות הידע המקצועי והניסיון שלנו, אנחנו מסדרות ויוצרות עבורכם ארגון שיטתי שמאפשר לכם למצוא כל דבר בקלות ובמהירות.

אני יודע הכי טוב איך לסדר לעצמי

נכון שאתם מכירים את עצמכם הכי טוב, אבל, אנחנו מקצועיות בסידור! בזכות הניסיון שלנו בסידור אלפי בתים פיתחנו שיטה כך שהתוצאה היא סדר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.

למה דוקא מעברים?

בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי אנו נסדר את הבית לאחר המעבר בדרך שיטתית ומסודרת שתתאים לצרכיכם, בזכות השירות האדיב, הסבלנות והיחס האישי שלנו.

למה להזמין שירות של סידור הבית?

שירות סידור הבית של מעברים נעשה ביעילות, במהירות ובמקצועיות. אתם לא מתאמצים, לא  מבזבזים זמן וכח ונהנים לחזור לבית נעים ומסודר לאחר המעבר.


מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים,  החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת, לכן חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות.
שירותים נוספים

למה לבחור דווקא במעברים?

את חברת מעברים הקימה רויטל קלמרו אשר בעשור האחרון עברה כבר 19 דירות מגורים. לכן, מהניסיון הרב שלה, היא מדריכה את העובדות, מעניקה להן הנחיות מעשיות וכך מבטיחה לכם תהליך סידור פשוט ונכון, בדיוק כמו שאתם רוצים.

כל עובדות החברה מקפידות להעניק לכל לקוח ולקוח שירות אדיב, יחס אישי ומתחשב וכמובן, סבלנות. כך, כל לקוח יוצא מרוצה מאוד וממליץ על שירותיה של חברת מעברים לכל אדם אותו הוא מכיר.
אם אתם עומדים בפני מעבר דירה ורק המחשבה על התהליך של סידור החפצים בבית עושה לכם כאב ראש, אל תהססו ופנו עוד היום אל חברת מעברים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תבינו כי הגעתם למקום הטוב ביותר ולחברה המקצועית ביותר בתחום וכי הפעם מעבר הדירה יהיה הרבה יותר פשוט.
גם אם אתם מבינים שהגיע הזמן ל'סדר בחדר', אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל שישאיר לכם חדר מסודר שמאורגן באופן שיטתי המתאים לצרכיכם וישמש אתכם לאורך זמן.