סדר בחדר

 

בלגאן! מושג המוכר לכם? אם לא לכם, אז אולי לבני המשפחה שלכם?

אם אתם אנשים שלא מסדרים את ביתכם, שהחפצים אצלכם לא חוזרים למקום באופן שוטף, ואולי אתם אפילו לא זוכרים איפה נמצא כל דבר, אז השירות הזה בדיוק בשבילכם.

גם אם יש לכם ילדים שיוצרים בלגן, ואין לכם זמן לסדר אחריהם, אתם זקוקים לעזרתינו.

שינוי! יש מצבים של שינוי בחיי המשפחה שדורשים סידור מחדש של החדרים: אתם מצפים בשעה טובה לילד חדש, ראשון או נוסף, הילדים גדלו ואתם רוצים לשנות את ארגון המגורים שלהם, הילד עומד לצאת לצבא ושוב נדרש שינוי בחדרים, בכל המצבים האלו חברת מעברים מעמידה לרשותכם את הניסיון הרב שלה להערכות מתאימה בסידור החדרים בהתאם לשינויים בחייכם.

הנאה! ביום הסידור מגיע לביתכם צוות של עובדות מיומנות ומקצועיות, שיודעות איך ליצור לכם סדר שיטתי בחפצים שלכם, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כך שאפשר יהיה למצוא בקלות כל דבר. אנו נעזור לכם למיין ולהחליט על מה אפשר לוותר ולזרוק, כך שבסיום יום הסידור אתם תקבלו חדר נעים ומסודר שאפשר למצוא בו בקלות כל דבר, וכל מה שיישאר לכם זה ליהנות מהסדר הזה.

בזכות 'סדר בחדר' תהנו לחזור לבית המסודר שלכם ולארח בו אורחים.

איך מישהו אחר יודע לסדר בשבילי?

התשובה פשוטה: זה המקצוע שלנו. אנחנו בעלות מעל 16 שנות ניסיון בסידור בתחם וחדרי. בזכות ניסיון זה יש לנו יכולת מקצועית לבצע סדר וארגון שיטתי ביעילות רבה יותר ממי שזה לא המקצוע שלו. אנחנו מתחילות את התהליך בהקשבה: מה הצרכים שלכם, מה סדר היום שלכם ושל בני המשפחה שלכם, סוקרות את החפצים שיש לסדר, ממיינות מראש בהנחיה שלכם מה להשאיר ומה לזרוק, ואז, בזכות הידע המקצועי והניסיון שלנו, אנחנו מסדרות ויוצרות עבורכם ארגון שיטתי שמאפשר לכם למצוא כל דבר בקלות ובמהירות.

אני יודע הכי טוב איך לסדר לעצמי

אתם אולי מכירים את עצמכם הכי טוב אבל, אנחנו מקצועיות בסידור! לצוות מעברים ניסיון עשיר שנצבר בסידור אלפי בתים, בזכותו פיתחנו שיטה מקצועית ליצירת סדר פשוט ויעיל.  אנו לומדות את הצרכים שלכם וממיינות ומסדרות בהתאם, כך שהתוצאה היא סדר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ומאפשר לכם למצוא הכל בקלות.

למה להזמין שירות 'סדר בחדר'?

לכל אחד - הסיבה שלו:

  •  אין לי זמן וסבלנות לסדר
  •  אני שונא לסדר!
  •  אני לא יודע לסדר
  •  קשה לי להחליט מה להשאיר ומה לזרוק
  • 'סדר בחדר' של מעברים הוא הפתרון המדוייק בשבילכם.

 

למה דוקא מעברים?

בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי אנו נסדר את החדר בדרך שיטתית ומסודרת שתתאים לצרכיכם לאורך זמן, בזכות השירות האדיב והיחס האישי שלנו.


מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים,  החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת, לכן חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות.
שירותים נוספים

למה לבחור דוקא במעברים?

את חברת מעברים הקימה רויטל קלמרו אשר בעשור האחרון עברה כבר 19 דירות מגורים. לכן, מהניסיון הרב שלה, היא מדריכה את העובדות, מעניקה להן הנחיות מעשיות וכך מבטיחה לכם תהליך סידור פשוט ונכון, בדיוק כמו שאתם רוצים.

כל עובדות החברה מקפידות להעניק לכל לקוח ולקוח שירות אדיב, יחס אישי ומתחשב וכמובן, סבלנות. כך, כל לקוח יוצא מרוצה מאוד וממליץ על שירותיה של חברת מעברים לכל אדם אותו הוא מכיר.
אם אתם עומדים בפני מעבר דירה ורק המחשבה על התהליך של סידור החפצים בבית עושה לכם כאב ראש, אל תהססו ופנו עוד היום אל חברת מעברים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תבינו כי הגעתם למקום הטוב ביותר ולחברה המקצועית ביותר בתחום וכי הפעם מעבר הדירה יהיה הרבה יותר פשוט.
הגיע הזמן ל'סדר בחדר'? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל שישאיר לכם חדר מסודר שמאורגן באופן שיטתי המתאים לצרכיכם וישמש אתכם לאורך זמן.