מעבר לדיור מוגן


מעבר לדיור מוגן הינו תהליך טעון רגשית: אדם המתגורר בביתו במשך שנים רבות עובר למקום חדש ולא מוכר ועליו להיפרד מחפצים וזכרונות רבים. כדי להקל על המעבר שלכם, או של הוריכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת מעברים תסייע לכם למיין ולבחור מה תצטרכו וחשוב לארוז ולקחת לדיור המוגן, מהם החפצים בעלי ערך רגשי שחשוב לכם ולקחת אתכם, ומה לארוז ולאחסן. השירותים של מעברים למעבר לדיור מוגן, לבחירתכם בהתאם לצורך:
  •  פגישת היכרות ללמידת הצורך שלכם, תכולת הדירה שלכם והכרת יחידת הדיור המוגן אליה אתם עוברים
  •  מיון חפצים וניירת
  •  אריזה מקצועית לקראת ההעברה לדיור המוגן
  •  אחסון חפצים שאתם רוצים לשמור ואין לכם מקום עבורם
  •  הובלה אמינה ומקצועית
  •  פריקה וסידור החפצים בבית
  •  ייעוץ בייעול שיטת האחסון וברכישת אביזרי אחסון
אין צורך, נסתדר עם המשפחה...

בזכות המקצועיות שלנו אנו יודעות מה נחוץ ואיך לסדר את הכל ביעילות כך שתתמצאו בקלות. בזכות הסבלנות והרגישות שלנו למצבכם העדין בשינוי האישי.

אין לי הרבה דברים לקחת...

בד"כ יחידת הדיור המוגן קטנה יותר מהבית שלכם ולא יהיה מספיק מקום לכל החפצים. לכן קשה להחליט מה לקחת, מה לזרוק, ומה לאחסן. לנו יש ניסיון עשיר וידע מקצועי שיסייעו לכם בתהליך הבחירה, המיון והסידור.

למה לבחור דוקא במעברים?

אנו מומחיות בעבודה עם הגיל השלישי, מקפידות להעניק לכל לקוח שירות אדיב, יחס אישי ומתחשב.
אם אתם לקראת מעבר לדיור מוגן והמחשבה על כך עושה לכם כאב ראש, פנו אלינו למעבר נעים ופשוט.


מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים,  החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת, לכן חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות.
שירותים נוספים

יתרונות שירות 'מעברים' בעת מעבר לדיור מוגן

הצוות המקצועי של מעברים כולל נשים מנוסות ומקצועיות אשר מלווה את תהליך המיון, האריזה, ההובלה וסידור הבית, תוך גילוי הבנה, אדיבות וסבלנות רבה לתהליך הרגיש שעובר הלקוח שלנו.
מכיוון שבד"כ יחידת הדיור המוגן קטנה יותר מהבית הקודם, חשוב מאוד לתכנן בקפידה את חללי האחסון ביחידת הדיור. בזכות המיומנות, הניסיון והמקצוענות שלנו, אנו יודעות לסדר עבורכם את החפצים ביעילות ובשיטת סידור שתתאים לאופי שלכם, תאפשר לכם להתמצא בקלות, למצוא כל חפץ וחפץ ולשמור על הסדר בעצמכם לאורך זמן.
אנחנו עושות את זה בסבלנות וברגישות תוך התייחסות למצב הרגשי העדין של השינוי האישי שחווים בעת המעבר לדיור מוגן.