אריזת הבית

לא עוד ימים לחוצים של מעבר דירה. עם מעברים הימים הללו עוברים בקלילות וללא דאגות.

בבוקר אריזת בית מגיע צוות של בנות אשר משתלט חיש על כל חדר בבית, ובעזרת הוראות מכם אורזות בזריזות כל פריט, קטן כגדול, באופן מסודר ובטוח על מנת שצוות ההובלה של מעברים יוביל את חפציכם בבטחה למעונכם החדש בו ביום או למחרת היום.

כבר בפגישה הראשונה עם נציגת החברה היא תסקור את תכולת ביתכם. בזכות הניסיון הרב של 'מעברים', אתם תקבלו הערכה מסודרת של כמות הארגזים והאריזות שתצטרכו, של היקף זמן העבודה שיידרש לאריזה, וכן המלצה מתי בדיוק כדאי להתחיל בעבודה, כך שלא יהיו לכם הפתעות. בנוסף, תוכלו לקבל המלצות על שירותים נוספים המתאימים לכם כמו סידור הבית החדש ועוד.

 

מהם יתרונות שירות אריזת הבית?

אריזת הבית של 'מעברים' נעשית בדרך מקצועית, שיטתית, בה אנו מקטלגות וממיינות את החפצים שלכם ומכינות אותם למעבר קל ויעיל.

למה זה כדאי?
שירות האריזה של 'מעברים' חוסך לכם מאמץ ניכר ועבודה רבה ומכין את כל החפצים שלך מסודרים ומוכנים למעבר קל, יעיל ומהיר.
למה לבחור דווקא במעברים?

בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי אנו אורזות את חפציכם בדרך שיטתית ומסודרת שמכינה אותם לקראת המעבר, ובזכות השירות האדיב, היחס האישי והסבלנות שלנו.


מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים,  החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת, לכן חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות.
שירותים נוספים

למה לבחור דווקא במעברים?

את חברת מעברים הקימה רויטל קלמרו אשר בעשור האחרון עברה בעצמה 19 דירות מגורים והעבירה אלפי בתים ודירות של לקוחות מרוצים. לכן, בזכות הניסיון הרב שצברה, היא מדריכה את העובדות, מעניקה להן הנחיות מעשיות וכך מבטיחה לכם תהליך אריזה פשוט ונכון, בדיוק כמו שאתם רוצים. כל עובדות החברה מקפידות להעניק לכל לקוח ולקוח שירות אדיב, יחס אישי ומתחשב וכמובן, סבלנות עצומה. כך, כל לקוח יוצא מרוצה מאוד וממליץ על שירותיה של חברת מעברים לכל אדם אותו הוא מכיר.
אם אתם עומדים בפני מעבר דירה ורק המחשבה על התהליך של אריזת החפצים בבית עושה לכם כאב ראש, אל תהססו ופנו עוד היום אל חברת מעברים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תבינו כי הגעתם למקום הטוב ביותר ולחברה המקצועית ביותר בתחום וכי הפעם מעבר הדירה יהיה הרבה יותר פשוט.