אודותאודות


מעברים הוקמה מתוך הבנה מלאה שפרק הזמן בו עוברים דירה צריך להיות קל, נעים ויעיל. בשביל העוברים, זהו סיום תקופה מחד ותחילת תקופה חדשה מאידך, כאשר המטרה שלנו היא לגרום לכל אחת ואחד ליהנות במהלך הדרך ועד הפריט האחרון המונח בבית.


צוות העובדות, המובילים ואנשי המקצוע הקבועים נותנים מענה מיומן, אמין ולכל צורך. ההנאה במתן השירות, ההקלה בתקופה לחוצה זו והידיעה שעוד מעבר עבר בקלות הן תו האיכות של מעברים. ברוח זו החברה משרתת מאות לקוחות מדי שנה וזוכה להמלצות רבות מלקוחות שנוכחו כי לעבור דירה זה אפילו ...כיף.

הייחודיות שלנו – הכל תחת קורת גג אחת! אנחנו דואגים למעטפת השלמה של המעבר כולל כל אנשי המקצוע (כן, גם ההנדימן), מתחילים ומסיימים ביעילות והנאה כדי לתת לכם התחלה נפלאה בבית החדש שלכם.

רויטל קלמרו אלישע, מנכ"לית והבעלים של מעברים, והחלוצה בתחום: "בשנת 2000, בעקבות עוד מעבר דירה (ה- 12 במספר) עם הרבה סרבול ותסכול, שעות של חיפוש אחר פתרונות איכותיים הקמתי את מעברים.

באף לא אחת מהפעמים בה עברתי דירה מצאתי מענה לדרישותיי. נתקלתי בנותני שירות לא מקצועיים וגיליתי כי בתחום פועלים בעיקר גברים  - ואז הצעד הבא היה לי ברור."

הידע, הניסיון והניהול הנשי הם השילוב המושלם למעבר חלק וללא דופי.

מה אנחנו מציעים לכם:

חבילת עוברים בקלות – משלב אריזת הבית ועד הסידור, אנחנו אתכם במעבר עם כל אנשי המקצוע הנדרשים.

אריזת הבית – מהארונות לארגזים בעיטוף קפדני, אנחנו דואגים שהכל יהיה מוכן לקראת המעבר.

סידור הבית – בסיום ההובלה נפרוק את כל הארגזים ונסדר באופן מאורגן ויעיל לחיות בבית בכיף

ליזמים וקבלנים – מעברים מציעה חבילת מעבר אשר מהווה פתרון קל ויעיל עבור הדיירים המתקשים לעזוב את הבית .

בנוסף: שירות סידור וארגון למשרד ולעסק, העברה לדיור מוגן, סידור הבית לקראת הלידה ואחריה וכן סל שירותים משלימים, ביניהם: אביזרים לאחסון וסידור הבית באופן יעיל ואסתטי, אחסון חפצים לטווח ארוך, תיאום בעלי מקצוע, שירות מתנתקים מתחברים ועוד.

מעברים מחויבת להצלחה של מעבר הדירה.

עד היום חברת מעברים טיפלה באלפי לקוחות אשר נהנו משירותי החברה בתחום האריזה, ההובלה, הפריקה וסידור הבית.

מעברים מספקת את השירות בכל רחבי הארץ!

לעמוד ההמלצות