אודותאודות


בשנת 2000,  בעקבות עוד מעבר דירה מסורבל ומתסכל, שעות של חיפוש אחר פתרונות איכותיים הקמתי את מעברים. 12 פעמים עברתי דירה ובאף לא אחת מהפעמים מצאתי מענה לדרישותיי. נתקלתי בנותני שירות לא מקצועיים וגיליתי כי בתחום פועלים בעיקר גברים  - ואז הצעד הבא היה לי ברור.מעברים מחוייבת להצלחה של מעבר הדירה. חרטתי על דגלי שלושה עקרונות: אמינות, שירות ומקצועיות לא עוד מובילים אנונימיים, שמבריזים או מאחרים ביום ההובלה. לא עוד שעות של אריזה, תוך כדי ניסיונות לשמור על מהלך תקין של חיים ושגרה. לא עוד מריבות לאחר המעבר כי לא מוצאים דבר מה או כי אבדו או נשברו חפצים בדרך.

מעברים הוקמה מתוך ההבנה המלאה שתקופת מעבר הדירה היא תקופה מלווה בקשיים אותם חווים העוברים. כשהקמתי את מעברים, מתוך היכרות והבנה של הקשיים, החלטתי שאצלי זה יהיה אחרת.

אנחנו עובדות עם צוות מובילים קבוע ואמין.

בעזרת צוות בנות מקצועי ומיומן האריזה נעשית ביום אחד וגם הסידור מסתיים ביום אחד.

בהמשך, הרחבנו את הפעילות וכיום אנו מספקות לכם גם שירותים נוספים: סידור וארגון הבית,  שירות סידור וארגון למשרד ולעסק, העברה לדיור מוגן, סידור הבית לקראת הלידה ואחריה וכן סל שירותים משלימים, ביניהם: אביזרים לאחסון וסידור הבית באופן יעיל ואסתטי, אחסון חפצים לטווח ארוך, תיאום בעלי מקצוע, שירות מתנתקים מתחברים ועוד.

ההנאה במתן השירות, ההקלה בתקופה לחוצה ומלאת מתחים זו והידיעה שעוד מעבר עבר בקלות הן תו האיכות של מעברים. ברוח זו החברה משרתת מאות לקוחות מדי שנה וזוכה לשבחים ולהמלצות מלקוחות שנוכחו כי לעבור דירה זה אפילו ...כיף.

עד היום חברת מעברים טיפלה באלפי לקוחות אשר נהנו משירותי החברה בתחום האריזה, ההובלה, הפריקה וסידור הבית.

מעברים מספקת את השירות בכל רחבי הארץ!